WAFER s.r.o. Bardejovské Kupele 1991 086 31 Bardejov
0905 814 063, 0905 719 834

O NÁS

Spoločnosť WAFER s.r.o. bola založená v roku 2005 v Bardejovských Kúpeľoch. Od tohto roku sa zaoberáme výrobou a predajom kúpeľných oblátok.

Ako mladá firma, sme začínali s výrobou 4 druhou ochutených oblátok. Náš sortiment sme neustále rozšírovali o ďalšie príchute a v súčasnosti vyrábame viac ako 30 druhov oblátok. Okrem tradičných oblátok vyrábame aj trojhranné a viacvrstvové oblátky.

Ako jedna z mála firiem na Slovenskom trhu zostávame verný tradičnej receptúre, ktorá zaručuje lahodnú chuť a kvalitu našich výrobkov.

Lákavé, chutné a tradičné. Aj vďaka týmto vlastnostiam sa naše oblátky stavajú súčasťou skoro každej batožiny, s ktorou sa z Kúpeľov vracajú návštevníci či pacienti k svojím najbližším.

Naše oblátky patria k neodmysliteľným suvenírom z „Kúpeľov“.

Niekoľko slov z histórie.

Kúpeľné oblátky sú druh sladkého pokrmu, ktorý sa vyrába z chrumkavých oblátok, medzi ktorými je ochutený krém.

Prvé zmienky o kúpeľných oblátkach sú z 18. Storočia na území českej republiky, kde oblátky vyrábali českí Nemci. Pôvodne domáca výroba určená skôr pre vlastnú potrebu sa v 19. storočí postupne s rozvojom kúpeľníctva stávala veľkovýrobou pre obchodné účely.

Na nasledujúcich stránkach Vám predstavíme detailne celý sortiment našich produktov a veríme, že si z neho určite vyberiete.